Vevő-, ügyfélszolgálat

Telefonos kapcsolattartó munkatársat keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen*
2018. 10. 01. 11:02

Vidám fiatalos csapatba keresünk megbízható, talpraesett csapattagot. Ha számít a kimagasló munkahelyi légkör, a segítőkész közvetlen vezető és a jó csapat, akkor olvass tovább.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szorgalmas, dolgozni akaró, lelkes ember vagy

  • Nyitott és pozitív személyiség

  • Kreatív, rugalmas vagy, és kiválóan kommunikálsz írásban, és szóban

  • Tudsz önállóan dolgozni

  • Fontos számodra a fejlődés és az, hogy folyamatosan képezd magad

Ha ilyen vagy, jelentkezz azonnal, hiszen megtaláltad az álommunkádat!

8 órás munka

Jelentkezés csak a weboldal alján lévő űrlapon lehet: https://tytoo.hu/telefonos-ugyfelszolgalatos-kapcsolattarto-munkatar

Feladatok:

Mi lesz a feladatod:

Telefonon segítened kell a partnereknek, hogy a legtöbbet hozhassák ki a termékekből.

  • Telefonos kapcsolattartás a webáruház ügyfeleivel.

  • Telefonálás, az esetleges címek egyeztetése, csomagok változtatása.

  • Rendelésfelvétel elvégzése, aktuális akciók ajánlása.

  • Új partnerek felkutatása, meglévő partneri kapcsolatok ápolása.

  • Hogyan kínálják, miért éri meg nekik, újdonságok ajánlása, bizalomépítés.

Lehetsz fiatal pályakezdő is. A lényeg, hogy szeress beszélni az emberekkel, szeress telefonálni, segítőkész és türelmes legyél.

Elvárások:

  • Számítógép, Word, Excel felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Ha Call centerben dolgoztál már

  • Bármilyen telefonos kapcsolattartó munkát végeztél

  • Tudod mi az a hideghívás és nem áll messze tőled

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 8 órás munka

  • Fix bérezés

  • Fiatal csapat

  • Remek hangulat

  • Évi 3-4 kirándulás, céges parti