Ajánlatkészítő, IT tanácsadó állás Debrecenben

Tonerker Kft.
Debrecen
2024. 04. 11.

Ajánlatkészítés az értékesítő megbízása alapján vele együttműködve. Tenderanyagok összeállítása, feltöltése és kezelése. Ajánlati kalkuláció készítése. Szerződéselőkészítés. Beérkező igényekre az ajánlatok kidolgozása és megrendelői elképzelések koordinálása.

Ha jó kapcsolatépítő vagy és a partnerekkel, ügyfelekkel jó viszonyt ápolsz, ha kiválóan kezeled az Excellt, szeretsz a háttérben dolgozni, akkor jelentkezz hozzánk.

Feladatok

  • Ajánlat készítés
  • Szerződés előkészítés
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, partnerekkel

Elvárások

  • Excell ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Értékesítői szemlélet
  • Nyitottság

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés az informatikai eszközök irányába

Amit kínálunk

  • jó munkakörnyezet
  • kiváló csapat
  • családbarát munkahely
  • stresszmentes munkahely
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott