Szervizmérnök/termékmenedzser állás angol nyelvtudással

Storker Kft.
Országosan
Nettó 380 000 Ft / Hónap
2023. 11. 30.

Nyugat-európai, a legmagasabb minőségi színvonallal rendelkező,műanyagfeldolgozó gép -és berendezésgyártó cégek kereskedelmi képviseletét és márkaszervitét ellátó, stabilan működő, folyamatosan fejlődő cég, hosszú távra további bővítés céljából szervízmérnököt-termékmenedzsert keres.

Feladatok

  • A cég által forgalmazott gépek és berendezések valamint a cég által végzett szolgáltatások vevőknél történő ismertetése.
  • A cég által forgalmazott műanyagipari gépek- és berendezések szervizelése, üzembehelyezése az ország egész területén és a cég telephelyén.
  • Partnerek látogatása műszaki egyeztetések céljából.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Min. 3 éves szakmai gyakorlat.
  • Kiváló angol nyelvtudás.
  • Utazási hajlandóság az ország egész területén.
  • Elhivatottság.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Versenyképes jövedelem megegyezés szerint.
  • Változatos munkakör, fejlődési lehetőség.
  • Külföldi gépgyártóknál szervezett tréningeken való részvétel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott