Mérlegképes könyvelő állás Debrecen belvárosában, tapasztalattal rendelkezőknek

Szegvölgyi Könyvelő Kft.
Debrecen
Bruttó 326 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2024. 02. 23.

Debrecen belvárosában elhelyezkedő könyvelő iroda keresi leendő munkavállalóját kis létszámú, szorosan együttműködő csapatba.
Irodánk mind cégek , illetve egyéni vállalkozók teljes körű könyvelésével foglalkozik.

Amennyiben hiredetésünk felkeltette érdeklődédét, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Számítógépes könyvvezetés (beérkező számlák, bizonylatok rögzítése, ellenőrzése, könyvelése)
  • Bérszámfejtés
  • Adóbevallások, beszámolók elkészítése
  • Éves zárás, főkönyvi könyvelés, egyeztetések

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség illetve regisztráció
  • Minimum 3 éves könyvelő irodában szerzett tapasztalat

Előnyök

  • RLB-60 program ismerete

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Segítőkész , összetartó csapat
  • 13.havi juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott