Egészségügyi cég területi képviselőt keres Észak-kelet Magyarországi munkavégzéssel

Cégünk az SC Medical Techology Kft a Staplecare Kft és az Endovims Kft tevékenységeinek egyesítésével jött létre. Egészségügyi termékek kereskedelmével foglalkozik, kórházak, magánklinikák részére forgalmaz műtéti eszközöket, berendezéseket.

Amennyiben érdekli az egészségügy, szeretne elkötelezett tagja lenni egy összeszokott csapatnak és megvan Önben a feladat iránti alázat és szeretne részese lenni egy 2008 óta íródó sikertörténetnek, jelentkezzen hozzánk.

Feladatok

Az Ön feladata lesz cégünk képviselete a régióban, jellemzően Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza térségében. Kórházakat, magánegészségügyi szolgáltatókat kell látogatnia, kapcsolatot tartania az egészségügyi személyzettel, az intézmények beszerzési, logisztikai, pénzügyi részlegeivel. Ehhez a legmodernebb számítógépes programokon alapuló vállalatirányítási rendszer, komolyan felépített back office szolgáltatás és stabil pénzügyi háttér segítségére támaszkodhat.

Fontos, hogy kollégáink tevékenységük során a kórházi műtőben is tevékenykednek, szakmai tanácsokat adhatnak a termékekkel összefüggésben az egészségügyi személyzetnek. Tehát a műtői környezet tolerálása elvárás a jelentkező felé. Azonban mi ezt előnyként kezeljük, mert ebben a környezetben érthetőek meg, élhetőek át leginkább az intézmények dolgozóinak elvárásai.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elkötelezettség a munka iránt
  • Csapatban gondolkodás

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Ford Mondeo kombi típusú cégautó
  • Versenyképes jövedelem
  • Alapképzés és egyéb külföldi, ( beszállítóink által biztosított) képzések
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott