Debreceni optikába optikai tanácsadó állás

Több évtizede sikeresen működő családi vállalkozásunk újonnan nyíló debreceni optikájába optikai tanácsadó munkakörbe, értékesítő kollégát keres.

Ha szeretnél egy jókedvű, szakmailag magasan felkészült csapatban dolgozni, küldd el fényképes Önéletrajzod.

Feladatok

  • Ügyfelek adatainak rögzítése
  • Vizsgálati eredmények elemzése, kiértékelése
  • Szemüvegkeret ajánlása
  • Szemüveglencse ajánlása
  • Megrendelő lap online kitöltése, nyomtatása
  • Ügyféllel további kapcsolattartás

Elvárások

Szeretnénk ha rendelkeznél:

  • minimum érettségivel
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • kereskedelemben szerzett értékesítői tapasztalattal
  • jól kommunikációs készséggel, empátiával

Előnyök

  • Előny ha már dolgoztál optikában, esetleg látszerész vagy:-); van B kategóriás jogosítványod, beszélsz idegen nyelveket illetve műszaki beállítottságú vagy.

Amit kínálunk

  • Forgalom utáni jutalékos rendszer, évente 3 új szemüveg, szülinapi extra szabadság, tiszta, klimatizált modern helyiség, kulturált körülmények (felszerelt teakonyha), nagyon jó szakmai csapat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott