Gépmozgató / betanított szerelő / karbantartó állás a Lub Service Kft.-nél

Cégünk a Lub Service Kft. több mint, 15 éve ipari szolgáltatásokat nyújt a piacon és csapatunk bővítése céljából új kollégákat keres teljes munkaidős munkavégzésre az alábbi feladatok ellátására:

  • Gépmozgató és betanított szerelő / Szerelő/Karbantartó/Lakatos

Feladatok

  • Ipari gyártó gépek mozgatása (köszörű, maró, prés, eszterga, élhajlító stb.)
  • Szerelési és eseti karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Önálló és csapatban történő munkavégzés képessége
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Szorgalmas és pozitív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte
  • Eseti hétvégi munkavégzés vállalása
  • Munkaidő: Napi 8-10 óra

Előnyök

  • Gépmozgatói, szerelői, karbantartói, lakatos gyakorlat/tapasztalat
  • Emelőgép- illetve targoncavezetői jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Hegesztési gyakorlat (CO2, ív)
  • Műszaki tervrajz olvasási kézség
  • Debrecen és 30 km-es vonzáskörzetében lévő lakóhely
  • Nyelvtudás (angol/német)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű álláslehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok
  • Változatos munkavégzési helyek
  • Próbaidőt követően munkaruházat biztosítása
  • Próbaidőt követően munkába járáshoz tömegközlekedési bérleti díj hozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott