0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Donortermi asszisztens munka Debrecenben, hosszú távú stabil munkahelyen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Plazmaszolgálat Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 07. 02. 14:55

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt debreceni plazmafereziscentrumába

DONORTERMI ASSZISZTENS (DEBRECEN)
munkakörbe munkatársat keres

Feladatai:

• Vérplazma levétele (plazmaferezis elvégzése)
• A vérplazma levételéhez szükséges gépek kezelése (betanítást követően)
• Plazmaadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
• Folyamatos együttműködés a kollégákkal
• A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása
• Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

• Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés
• Érvényes ENKK által kiadott működési engedélyés MESZK kártya
• Vénaszúrási tapasztalat
• Átlagon felüli kommunikációs képesség
• Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
• Dinamikus munkavégzés
• Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség
• Gyógyszeriparban elvárt nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

• Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
• Multinacionális háttér, nyugat-európai szint, átlagon felüli munkakörnyezet
• Teljes körű oktatás
• Megbecsültség
• Dinamikus csapat
• Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat előnyt jelent

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „DONORTEREM – DEBRECEN” jeligére!