Szállítás, fuvarozás

Repülőtéri buszvezető munka Debrecenben D kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 04. 13. 10:26

A WX INTERNATIONAL AVIATION Kft. *buszvezető*i munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársakat részmunkaidős munkára.

FELADATKÖR:

  • A Debreceni Nemzetközi Repülőtérre érkező és onnan induló járatok utasainak szállítása a repülőgéptől a terminálig, illetve a termináltól a repülőgépig.

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ALAPKÖVETELMÉNYEK:

  • min. 21 éves életkor
  • minimum alapfokú végzettség
  • büntetlen előélet
  • buszvezetés területén szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • D kategóriás jogosítvány

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK EGYÉB FELTÉTELEI:

  • magas szintű szervezőkészség
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, pontosság
  • rugalmasság
  • egészségügyi alkalmasság

ELŐNYT JELENT:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debreceni Nemzetközi Repülőtér

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018.04.26

MUNKAKEZDÉS: azonnal

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképpel ellátott önéletrajzokat “buszvezető” pozíciókóddal a job@wxaviation.hu e-mail címre várjuk.