0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Bolti eladó munka Debrecenben kereskedelemben és pénztárkezelésben jártas munkavállalónak

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Airport-Debrecen Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 04. 13. 10:24

Az Airport Debrecen Kft. a debreceni repülőtéren üzemeltetett boltjába új, fő állású, kereskedelemben és pénztárkezelésben jártas bolti eladó munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK

  • a napi értékesítés lebonyolítása,
  • vásárlók udvarias kiszolgálása,
  • beérkező áruk elhelyezése,
  • árubeszerzés támogatása,
  • kassza pontos kezelése,

ELVÁRÁSOK:

  • büntetlen előélet,
  • legalább középfokú végzettség,
  • kereskedelemben, értékesítésben szerzett gyakorlat
  • erős (elsősorban szóban) angol nyelvismeret
  • önálló munkavégzés,
  • pontosság, felelősségtudat,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • rugalmas, nyitott gondolkodás,
  • segítőkészség, csapatszellem,
  • ms-office alkalmazások felhasználó szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK: *Barátságos, segítőkész csapat

  • Hosszú távú, stabil unkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE: *Debrecen, Repülőtér

Az állásra jelentkezni a fényképes önéletrajz és bizonyítvány másolatok hr@debrecenairport.com email címre történő megküldésével lehet.

Kérjük a levél tárgy rovatában a „bolt eladó” megnevezés feltüntetését!