0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Irodai asszisztens munka debreceni székhelyű cégnél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

PharmaTech Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 03. 20. 11:43

Debreceni székhelyű cég keres irodai asszisztenst teljes munkaidőben.

Azok jelentkezését várjuk, akik már bizonyították alkalmasságukat hasonló munkakörben.

Az önéletrajzokat az iroda@pharmatech.hu e-mail címre, bérigény megjelölésével várjuk.

Feladatok:
• az ügyvezető munkájának operatív szintű támogatása
• kapcsolattartás a könyveléssel, havi könyvelési anyag előkészítése
• számlák feldolgozása, rendszerezése, iktatása
• iratok, egyéb dokumentumok, szerződések szakszerű kezelése, nyilvántartása, iktatása
• a mérnöki iroda munkájának támogatása
• munkaügyi jellegű tevékenységek ügyintézése
• külső, belső kapcsolattartás
• klasszikus titkárnői feladatok ellátása

Elvárások:
• önálló, igényes munkavégzés
• problémamegoldó képesség
• precizitás
• felhasználó szintű számítógépes ismeret
• hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 év tapasztalat

Előnyt jelent:
• gépjármű vezetői gyakorlat
• angol nyelv ismerete