Jog, közigazgatás

Debrecenben jogi előadó munkakörben álláslehetőég

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 01. 26. 17:35

Ügyvédi irodánk dinamikus csapatába várjuk motivált, az üzleti élet iránt érdeklődő jogász végzettségű álláskeresők jelentkezését. Leendő munkatársunk feladata elsődlegesen irodánk támogatása elsősorban társasági jogi, polgári jogi, munkajogi és közigazgatási (adó) peres feladatokban. Klasszikus feladatok ellátása, mint a hivatali ügyintézés, beadványok szerkesztése;, jogi állásfoglalások előkészítése, jogszabálykutatás, az Ügyfeleinkkel történő folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Magabiztos kommunikáció,
  • Lojális
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunkában történő munkavégzés képessége,
  • Precizitás,
  • MS Office alkalmazások ismerete.

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat, egyetem mellett végzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes és változatos munka,
  • Széleskörű ismeretszerzés az üzleti élet területén,
  • Teljes munkaidő

Pályakezdők és gyakorlattal rendelkezők jelentkezésének egyaránt örülünk.

Irodánk modern, igényes munkahely, ahol kollégáink számára folyamatosan igyekszünk biztosítani a különféle jogterületeken irányadó gyakorlati tapasztalat és tudás megszerzését. Kollégáink tapasztalatot szerezhetnek mind az önálló feladatelvégzés, mind pedig a csapatban való együttműködés terén is.

Elérhetőség: jszkreferens@gmail.com