0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Sütő pozícióba munkavállalót keresünk a Liza Kft.-hez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Liza Kft.

Vendéglátás

Munkavégzés helye: Debrecen

2018. 05. 15. 11:16

Sokéves múlttal rendelkező debreceni székhelyű sütőipari és kereskedelmi vállalat keresi új férfi vagy női munkatársát dinamikusan bővülő csapatába

Sütő

munkakörbe, olajsütő gép mellé.

Ha kitartó, jó állóképességgel rendelkezik és pontos/precíz munkavégzésre képes, akkor Önt keressük.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú megbízható bejelentett munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • kiszámítható munkaidő

Feladat:

  • az olajsütő kezelése, üzemeltetése
  • alapanyag mozgatás
  • félkész termék előkészítése csomagolásra
  • a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó teherbírás
  • precizitás
  • jó állóképesség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • gyors tanulási és alkalmazkodó képesség
  • monotonitástűrő képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, az alábbi e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát: allasdebrecen1985@gmail.com