Debrecenben könyvelői asszisztens állás teljes munkaidőben

UNI-MAX 2001 Bt.
Debrecen
2024. 09. 30.

Debreceni könyvelő irodába, középfokú szakmai végzettséggel, hasonló területen szerzett gyakorlattal, könyvelői asszisztens munkatársat keresünk, teljes munkaidőben.

Előny, bérelszámolási ismeretek.

Jelentkezőket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várunk!

Feladatok

  • Bizonylatok rendszerezése, gépi feldolgozása, adatrögzítése,
  • kimutatások, jelentések elkészítése és egyéb, hasonló feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • középfokú szakmai végzettség.
  • Átlátható, precíz, pontos munkavégzés.

Előnyök

  • Bérelszámolási ismeretek.

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás munkavégzés,
  • szakmai fejlődés,
  • fiatalos környezet,
  • hosszútávú munkalehetőség.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott