Kereskedelmi asszisztens kollégát keresünk Debrecenben

TEXOR Kft.
Debrecen
2021. 10. 25.

Keresünk Kereskedelmi asszisztens munkakörbe munkavállalót, 2021. novemberi belépéssel.

Feladatával kapcsolatos szervezetekkel történő kapcsolattartás.

A munkarend 1 műszakos (7:30-16:00), hétfő-péntek (heti 40 óra).

Alapbéren felül, bejárási költségtérítés, nyelvtudás és használati szinttől függő nyelvpótlék.

Próbaidő három hónap.

Feladatok

  • Feladata, a kereskedelmi dokumentáció kezelése, raktár kezelése, kiadások dokumentálása, bonyolítása targoncások igénybevételével.
  • Nyilvántartások készítése és kezelése, iktatási rendszer naprakészen tartása.

Elvárások

  • szakmai, középfokú vagy felsőfokú végzettség, (előnyt jelent vegyipar, műanyagipar, illetve műszaki típusú végzettség.)
  • Számítógépes ismeretek word, excel kezelés.

Előnyök

  • gépjárművezetői engedély
  • Angol nyelvtudás. (beszállítói kapcsolattartásokhoz, magabiztos nyelvhasználat)

Amit kínálunk

Fizetési információk:

  • Bruttó (próbaidős) Alapbér: 260 e Ft.
  • Bejárási költségtérítés: nettó 6-7 e Ft. Debrecen viszonylatában.
  • Nyelvpótlék: nyelvtudás függvényében, nyelvenként bruttó 15 e Ft.
  • Próbaidő lejárta után kereskedelmi jutalék.
  • Fejlődési lehetőségek: szakirányú végzettség, illetve esetleges nyelvtudás esetén kereskedelmi vezető.

Adatvédelmi záradék: Jelentkezők hozzájárulnak az önéletrajzban feltüntetett adatok feldolgozásához.

Hirdető kijelenti, hogy az önéletrajzokat nem tárolja, és harmadik személynek azokat nem adja ki.

Az önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni, az önéletrajz feldolgozását követően személyes találkozás tárgyú időpont egyeztetéssel kapcsolatban keressük a jelentkezőket.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott