Pályázati referens kollégát keresünk Debrecen

Kelet-Magyarország legnagyobb szerkezetépítő vállalata folyamatos bővülés és fejlődés miatt az alábbi nyitott pozicióra munkavállalókat keres azonnali kezdéssel!

A pályázati referens felügyeli a pályázat dinamikus lebonyolítását, ellenőrzését, az ehhez kapcsolódó teljes körű feladatok ellátását elvégzi.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet!

Feladatok

  • Pályázati projektek támogatása: benyújtandó elszámolási csomagok összeállítása, ellenőrzése, beküldése, nyomon követése, határidők szem előtt tartása
  • Minőségbiztosítási rendszerek működtetése
  • Céges gépjárművek ügyintézése, ellenőrzése, kimutatások készítése
  • Ügyviteli adminisztráció és kapcsolódó feladatok

Elvárások

  • Legalább 1 éves tapasztalat európai uniós és/vagy hazai pályázatok kezelésében:
  • Pályázati rendszerek ismerete, előkészítésében, projektek megvalósításában szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Pályázatelőkészítés és projektmenedzsment területén szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  •  Minőségbiztosítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Kreativitás, eltérő szakterületek iránti nyitottság, szakmai elhivatottság

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • CAD ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos és komplex feladatok
  • Munkavégzéshez szükséges betanítás
  • Debrecen belvárosi munkavégzés
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • Jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott