Épületvillamossági építésvezetőt keresünk debreceni kivitelezésre

WHB ELEKTRO Kft.
Debrecen
2022. 09. 08.

A WHB Elektro Kft. debreceni projektjéhez keresi megbízható, tapasztalt VILLAMOS ÉPÍTÉSVEZETŐ-jét határozatlan időre.

A céget 2007-ben piaci igények hívták életre, a WHB Elektro Kft. azóta Magyarországon és külföldön is bizonyította már szakértelmét és rátermettségét. A számtalan kivitelezésen szerezett tapasztalatnak és kiemelkedő szakmai tudással rendelkező kollégáinknak köszönhetően a magyar építőipar egyik éllovasaként működünk. Portfólióliónkban a sportlétesítményektől kezdve, a műemlék rekonstrukciókon át, az ipari épületek kivitelezésig minden megtalálható.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a Megrendelővel az egész kivitelezés során, hivatalos levelezések, egyeztetések, jegyzőkönyvek feldolgozása, ellenőrzése, az abban foglaltak betartása, betartatása,
  • Alvállalkozókkal, és beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás,
  • Az alvállalkozók, és beszállítók határidejének figyelemmel kisérése, azok betartatása, csúszások esetén esetleges szankciók alkalmazása a vezetőséggel egyeztetve,
  • Általános építéshelyi projekt adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Építési naplóbejegyzések figyelemmel kisérése, napra kész vezetése mind a megrendelő, mind az alvállalkozók felé
  • Folyamatos kapcsolattartás az adott kivitelezés műszaki ellenőrével, tervezőjével, szükség esetén emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése
  • Hatósági bejárásokkal kapcsolatos feladatokat szervezése és lebonyolítása, közreműködés az engedélyek megszerzésében
  • Kivitelezési területen a baleset és munkavédelmi, illetve tűzvédelmi előírások betartása, betartatása.

Elvárások

  •  Megfelelő szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban szerzett tapasztalat (erős szakmai alapok)
  • Alaposság és magas fokú precizitás
  • Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett 8 órás munkavégzés
  • Kiemelt bérezés, kiemelkedő teljesítmény esetén béren felüli juttatás,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektben való részvétel,
  • Utazástámogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott