Diszpécser - keverőgépész állás Debrecen

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Nálunk nincs két egyforma projekt. Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni a folyamatokat, szívesen vagy az építkezés helyszínén, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

Fejlődj együtt velünk és légy részese egy sikertörténetnek: vegyél részt építkezéseink folyamatában - jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Telep működésének általános megszervezése
  • Keverőgép üzemeltetése, betonszükséglet legyártása
  • Gépállomány kezelése, karbantartások lebonyolítása
  • Diszpécseri feladatok ellátása, betonkiszolgálás szervezése, adminisztráció pontos vezetése
  • Alapanyag megrendelések megszervezése, lebonyolítása, készletgazdálkodás
  • Szállítólevelek kiállítása

Elvárások

  • Legalább 2 év releváns tapasztalat rendelkezel hasonló területen
  • Képesítés és jogosítvány a betonkeverőgép kezelésére
  • Kiváló tudás a biztonságos eljárásokról és szabályokról
  • Csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel és képességgel az együttműködésre
  • Képesség az időhatékonyságra és hatékony munkavégzésre

Előnyök

  • Jó fizikai állóképesség a fizikai igényeknek való megfeleléshez.

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk Számodra (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkavédelmi bakancs. stb.)
  • Ütőképes csapat részeként lehetőség a tovább fejlődésre
  • Munkaidő: Teljes munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott