Esküvőszervező állás debreceni vendéglátással foglalkozó cégnél

Debreceni vendéglátással foglalkozó cég esküvőszervező /rendezvényszervező/ munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A esküvők és egyéb (családi, céges stb.) rendezvények  teljes körű lebonyolítása.
  • Az esküvői és egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Napi telefonos kommunikáció, levelezés, posta kezelése, bonyolítása
  • Kapcsolattartás a párokkal, vendégekkel
  • Ajánlatok, megállapodások, kalkulációk, elszámolások elkészítése
  • Helyszínen való körbevezetés, információ átadás, tárgyalás levezetése, szerződéskötés
  • Az esküvőkkel és az egyéb rendezvényekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése, tervezése
  • A szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • A többi részleggel való folyamatos egyeztetés
  • Az esküvő/rendezvény napján koordinálja és felügyeli az eseményeket
  • Számlák készítése
  • Vezető munkájának segítése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével /ESKÜVŐSZERVEZŐ/ a "Jelentkezem" gombra kattinva lehet.

Elvárások

  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció
  • Számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság, rugalmasság
  • Igényesség önmagára és környezetére
  • Jogosítvány
  • HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános