Gyorséttermi szakács munka Debrecenben

INICIAL GOODS Kft.

Bruttó 800 Ft - 1 200 Ft / nap
2019. 09. 09.

Debreceni ételbárunkba keressük hosszú távra leendő kollégánkat, Gyorséttermi szakács, pultos feladatok ellátására!

Kellemes, barátságos, tiszta környezet. Rugalmas, részmunkaidős foglalkoztatás.

Képzési és előrelépési lehetőség.

Követelmények:

  • megbízhatóság, állóképesség, kitartás.
  • Szakirányú végzettség és idegennyelv ismeret előny, de nem követelmény. Tapasztalat szükséges.
  • Bejelentett fix fizetés + borravaló + jutalék.

Jelentkezés e-mailben a önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a +36-70-264-0754 telefonszámon H-P.08-19-ig.

Feladatok

  • Konyhai előkészítés
  • Grill és gyros húsok elkészítése
  • Ételkiadás
  • Takarítás
  • Kassza és bankterminál kezelés
  • Áruátvétel

Elvárások

  • Pontosság, jó megjelenés, elkötelezettség
  • Precíz, körültekintő munkavégzés
  • Vevőközpontúság

Előnyök

  • Borravaló, jutalék, jutalmak
  • Étkezési, utazási hozzájárulás, munkaruha
  • Tőkeerős munkáltató, hosszútávú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Ha egyetlen szóval kellene jellemeznünk magunkat talán az autós büfé lenne a legtalálóbb, amit az ínycsiklandó ételek, a vendéglátás és az autók, motorok iránti szeretetünk hívott életre.
  • Mindig is hasonló dolgokkal foglalkoztunk és most megtaláltuk a helyet ahol mindezeket egyesíthetjük.
  • Ha szereted a gasztronómiát, tanulékony vagy, nem ijeszt el a kemény munka és a vendégekre történő odafigyelés akkor nálunk a helyed.

Csatlakozz hozzánk és kitartásod elnyeri jutalmát!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott