Szakács állás Erdőspusztán á la carte étteremben

Norta Kft.
Debrecen
2024. 05. 13.

Bővülő, fiatalos csapatunkba szorgalmas, tanulni akaró szakácsokat keresünk.

Á la carte étterem, céges és családi rendezvényekkel, esküvőkkel.

Feladatok

  • Aktív részvétel a napi főzésben.
  • Meleg konyhai ételek, valamint desszertek készítése.
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása.
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet fenntartása, előírások betartása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Előnyök

  • Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Havi 15 munkanap, bejelentett állás, előre kiszámítható beosztás
  • Túlóra kifizetése, bejárási költség visszatérítése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott