Nyílászárók értékesítésére szakmai ismeretekkel rendelkező mintabolti munkatársat keresünk

Jola Debrecen Kft.

2019. 01. 22.

Kültéri és beltéri nyílászárók értékesítésével foglalkozó országos hálózat, mintaboltjába keres, szakmai ismeretekkel rendelkező munkatársat.

Az ideális jelölt lehetőleg felsőfokú műszaki végzettséggel, értékesítési tapasztalatokkal, nyílászárókkal, kapcsolatos ismeretekkel, és számítógépes felhasználói tudással, valamint jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Biztos hosszú távú állás
  • Stabil cég, jó körülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Kölcsönös bizalom és megbecsülés
  • Fizetés megegyezés szerint

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött szakmai önéletrajzzal, valamint a 0670/ 55 769 81 - es telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Ügyfél és beszállító kezelés, árajánlat készítés, műszaki előkészítés, mintabolti értékesítés, szerződéskészítés.

Elvárások

  • Az ideális jelölt lehetőleg felsőfokú műszaki végzettséggel, értékesítési tapasztalatokkal, nyílászárókkal, kapcsolatos ismeretekkel, és számítógépes felhasználói tudással, valamint jogosítvánnyal rendelkezzen.

Előnyök

  •  Kiemelkedő bérezés

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános