Külkereskedelmi cég keres adminisztrációs munkakörbe kollégákat Debrecenben

DU-POL Kft.
Debrecen
2019. 01. 03.

Debreceni székhelyű irodánkba dolgozni szerető pályakezdő fiatalok jelentkezését várjuk irodai adminisztrációs, valamint logisztikai munkakörbe februári kezdéssel.

Fizetési igényét tartalmazó fényképes önéletrajzát, motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Munkavállalás jellege: megbízási szerződéssel

Munkavégzés területe: adminisztráció, logisztika

Földrajzi terület (város vagy körzet): Debrecen

Állás típusa: Teljes munkaidő

Feladatok

  • Vezetők munkájának pontos, precíz hatékony támogatása
  • Az Iroda kommunikációjának támogatása (telefonhívások, e-mailek kezelése)
  • Tárgyaló előkészítése
  • Iroda és rendben tartása
  • Alapvető minőségügyi feladatok ellátása
  • Dokumentumok iktatása, scannelése, lefűzése
  • Kimutatások készítése (Excel)
  • Ajánlatok, céganyagok, bemutatkozó anyagok összeállítása a partnereknek
  • Partnerkeresés
  • Logisztikai feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások

  • 25 év alatti életkor
  • Legalább középfokú OKJ végzettség
  • Választékos kommunikációs képesség
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség
  • Új ismeretek iránti fogékonyság és gyors tanulási készség
  • Magas fokú számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • Magabiztos nyelvtudás (angol, német)
  • Logisztikai, adminisztrációs ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívások, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív, fiatalos csapat és munkakörülmények
  • Igényes belvárosi munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános