Debrecenben a Medvés Nagykereskedésnél gyakorlattal rendelkező virágkötőnek munkalehetőség

A Medvés Virágkötészeti és Selyemvirág Nagykereskedés 1992-ben indított családi vállalkozásként működő szakirányú nagykereskedés.

Fejlődésünk révén napjainkra a régió meghatározó szereplőjévé váltunk.

A vásárlói igények kielégítéséhez egy saját virágkötészeti műhelyt is működtetünk folyamatosan előre készülve a nagyobb szezonokra.

Virágkötő csapatunkat új munkatárssal szeretnénk bővíteni.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet

Feladatok

  • Nagykereskedésünk virágkötészeti műhelyében kegyeleti és adventi koszorúk készítése selyemvirággal, hazai és trópusi szárazvirággal különböző alapokra.

Munkarend: hétfőtől péntekig nyitva tartási időn belül.  /Nincs hajnali, éjszakai munka/

Munkavégzés helye: Medvés Nagykereskedés, Debrecen, Szoboszlói u. 50.

Elvárások

  • Virágkötészeti tapasztalat, pontos és gyors munkavégzés, jó együttműködés a munkatársakkal.