Pénzügyi-számviteli ügyintéző állás Debrecenben

Liza Kft.
Debrecen
2018. 12. 07.

Sok éves múlttal rendelkező debreceni székhelyű élelmiszeripari gyártó és kereskedelmi vállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Feladatok:

  • bejövő és kimenő szállítólevelek és számlák kezelése, számlázási feladatok elvégzése
  • vevői, szállítói szerződések kezelése
  • beérkező és kimenő posta érkeztetése, feldolgozása
  • házi pénztár kezelése
  • pénzügyi és számviteli tevékenység támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • átutalások előkészítése
  • bérelszámolást alátámasztó dokumentumok teljes körű begyűjtése, összesítők készítése, munkaerő és munkaidő nyilvántartása
  • egyéb irodai beszerzési feladatok
  • kapcsolattartás külső könyvelőirodával, könyvelési anyag összekészítése
  • lefűzés, rendszerezés

Elvárások:

  • szakirányú minimum középfokú végzettség
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • pénzügyi ismeretek
  • számla, szállítólevél, belső elszámolás elkészítésében való jártasság
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • stressz tűrő, együttműködő képesség
  • komplex logikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • a pozíciónak megfelelő versenyképes fizetés
  • jó hangulatú, összetartó fiatalos csapat
  • barátságos, modern irodai környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzát.