Chocolate Brown Szoláriumba munkatársat keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen, Csapó u 43.
Fizetés: Nettó 110000 - 130000 / hónap
2019. 02. 14. 11:31

Keressük csapaunk legújabb tagját hogy Ő is boldoggá és kellemessé tehesse minden egyes Vendégünk és leendő Vendégünk nálunk töltött idejét!

22 és 40 közötti, magabiztos hölgyek jelentkezését várjuk akik igényesek magukra és a környezetükre, szeretnének és tudnak is csapatban dolgozni, fontos számukra stúdiónkban elétárult feladatok maximális elvégzése és úgy érzik képesek teljesíteni a fent említetteket!

Niytvatartási idő: Hétfő-Szombat: 07:00-23:00H, Vasárnap: 08:00-21:00H-ig.

Munkaidő: 1 nap munka, 2 nap pihenés. (Havi 11 nap)

Ha magadra ismertél ne habozz!

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok:

Vendégek kiszolgálása!

Kabinok, gépek, stúdió takarítása!

Elvárások:

-Precízen és pontosan végzed a munkád
-Önálló és magabiztos vagy
-Van tapasztalatod vendégek kiszolgálásában
-Tisztán tartod saját környezeted és ezáltal az egész stúdiót, nem okoz gondot a takarítás
-Motivált vagy és az eredményesség hajt, nem a munkaidő vége

Előnyök:

Tapasztalat a kiszolgálásban!

Amit kínálunk:

Mit kapsz cserébe?

-Kiemelkedő fizetést
-Hosszú távú munkahelyet
-Továbblépési lehetőséget
-Baráti csapatot, megbecsülést

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése