.Net / C# fejlesztő munkakörbe keresünk kollégát Debrecenbe

Pickback System Kft.
Debrecen
Bruttó 1 000 Ft - 1 500 Ft / óra
2018. 11. 28.

Ez a munka olyan szoftverfejlesztők számára ideális, akik innovatívak és önállóak, ugyanis a jó ötleteket igyekszünk megfontolni és beépíteni az alkalmazásokba.

Amennyiben alkalmasnak gondolod magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben “Webfejlesztő”-ként megjelölve.

Akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha nem teljes mértékben felelsz meg a fenti elvárásoknak. Lehet, hogy más nyitott pozíciónkra alkalmas vagy.

Feladatok

  • Új és meglévő webes alkalmazásaink fejlesztése/karbantartása
  • Aktív részvétel az új fejlesztések tervezésében, fejlesztésében
  • Fejlesztési igények előzetes időtervének elkészítése, elvégzett munka dokumentálása

Elvárások

  • ASP.NET MVC, Web API tapasztalat
  • C# haladó szintű ismerete
  • Objektum orientált szemlélet
  • Typescript ismerete
  • HTML5, CSS3 ismerete
  • Adatbázis-kezelő és ORM rendszerek ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT preferált)
  • Unit teszt ismerete
  • Szakmai angol olvasási szinten
  • Dinamizmus, új technológiák iránti érdeklődés
  • Felhasználóbarát szemlélet
  • Gyors problémamegoldó képesség

Előnyök

  • ASP.NET Core ismerete
  • Gulp, Webpack

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • Korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök
  • Modern irodai környezet
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen
  • MUNKAIDŐ:  rész vagy főállás
  • MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE: azonnal