Informatika, telekommunikáció

Webáruház asszisztens munkatársat keresünk Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 11. 05. 09:22

Debreceni Franco-Trade Nagyáruház

keresi leendő csapattagját, aki szakmai tudásával, precíz és lendületes munkájával szívesen hozzájárulna egy fiatalos csapat sikereihez!

Webáruház asszisztens

Feladatok:

  • Facebook posztok megírása
  • Előre meghatározott szempontok alapján Facebook és Instagram kezelése a vezető instrukciói alapján
  • Termékleírások, fotók készítése és feltöltése
  • Webáruház működésével kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása: számlázás, termékek kivételezése és bevételezése, termékfeltöltés
  • Telefonhívások fogadása, a rendelésekkel kapcsolatos teljes körű telefonos információnyújtás
  • Ügyfelektől érkező e-mailek, üzenetek és kommentek megválaszolása (Facebook)

Elvárások:

  • Vevőorientált hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Webáruzáz/ E-kereskedelem területén szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Csapatban történő és önálló munkavégzésre is egyaránt képes

Előnyök:

  • Weboldalak és webáruház rendszerekben való jártasság
  • Középszintű angol és esetlegesen lengyel, szlovák, román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség