Kivitelezési munkatársakat keresünk teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

EMC Hungária Kft.

Nettó 1 000 Ft - 1 200 Ft / óra
2018. 10. 31.

Debreceni székhelyű cég debreceni telephelyére munkatársakat keres teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Szeretnél egy fiatalos és lendületes jó hangulatú csapat tagja lenni? Köztünk van a helyed, ha nem félsz a kihívásoktól, szereted a változatos munkát, utazást és csapatjátékosnak tartod magad.

Állás, Munka Területe:
Teljes munkaidőben, esetenként hétvégi munkavégzéssel

Szükséges Tapasztalat:
Műszaki érdeklődés, vagy a jelölt területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés Helye:
Országos

Önéletrajzát várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok

  • Ipari tisztítások, karbantartások
  • Esetlegesen magasban történő munkavégzés (alpin technika)

Elvárások

  • a munka elvégzéséhez szükséges megfelelő fizikai állapot
  • munkájára, környezetére, a rábízott autóra, gépekre igényes ember
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés, utazási hajlandóság
  • műszaki érdeklődés
  • Lakóhely: Debrecen és vonzáskörzete

Előnyök

  • ipari tisztítási technológiákban és légtechnikai rendszer szerelésében szerzett tapasztalat/ ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetési gyakorlat kisteherautón
  • jó műszaki érzék

Amit kínálunk

  •  Hosszú távra keresünk munkatársat
  •  Versenyképes jövedelem
  •  Változatos munkafeladatok
  •  Stabil cég biztos háttere