Bemutatótermi értékesítési munkatársat keresünk Debrecenben

Cégünk nagy múltú amerikai szerszámok, kisgépek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik.

Folyamatosan bővülő csapatunkba értékesítő munkatársat keresünk!

Ha szeretnél egy fiatalos, pörgős csapat tagja lenni és szereted a kihívásokat, nálunk a helyed!

Feladatok

  • Bemutatótermi értékesítés cégeknek, szakembereknek
  • Meglévő és új partnerek látogatása/kiszolgálása
  • Termékekkel kapcsolatos műszaki segítségnyújtás
  • Raktár-illetve számlázó program kezelése
  • Áru átvétele, kicsomagolása, bevételezése, raktári, illetve bemutatótermi elhelyezése
  • Áru összekészítése a futárszolgálatnak
  • Áru kiszállítása városon belül
  • Üzlet és környezetének alkalmankénti rendben tartása
  • Árurendelések felvétele, akciók lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szervező és problémamegoldó képesség, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható munkavégzés, lojális hozzáállás
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Lakhely a munkavégzés területén
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Szerszámgépek ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely – versenyképes fizetés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, dinamikus csapat, segítőkész kollégák
  • Teljes körű műszaki felkészítés, szakmai fejlődési lehetőség
  • Képzések, szakmai továbbképzések