Telephely vezető állás debreceni gyártóüzemben

Magyarország meghatározó építőipari nagykereskedelmi cége debreceni telephelyére, gyártóüzeme részére keres Telephely vezető kollégát.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • a gyártóüzemben dolgozó csapat és a termelési folyamatok irányítása, szakmai felügyelete

  • magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása

  • értékesítési és kiszállítási folyamatok működtetése

  • anyagbeszerzés, árajánlatok készítése

  • új beszállítók felkutatása, versenyeztetése

  • gépek karbantartásának irányítása, felügyelete

Elvárások

Az ideális jelölt tudása, végzettsége, tapasztalatai:

  • minimum középiskolai vagy technikusi végzettség, gépészmérnöki vagy építőmérnöki diploma előny

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, különösen excel

  • minimum 3 év, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

  • Debrecen környéki lakhely

  • gyártás területén szerzett tapasztalat előny

Képességek:

  • vezetői képességek

  • gyártási folyamatok megértése, hatékony munkavégzés

  • precizitás, pontosság

  • jó kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Vezetői tapasztalat gyártói területen
  • Gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:

  • biztos, hosszútávú munkahely

  • versenyképes bérezés, cafeteria, utazási hozzájárulás

  • jó csapatszellem, tulajdonosi támogatás, szakmai továbbképzések

  • céges mobiltelefon, laptop