Albérlet közvetítő kollégát keres Debrecen legnagyobb albérlet közvetítő irodája

Home Equity Kft.
Debrecen
2020. 07. 08.

Debrecen legnagyobb albérlet közvetítő irodája Egyetem melletti irodájába 1 fő számlaképes albérletközvetítő kollégát keres kiemelkedően magas jutalékos rendszerben. Ügyfeleink nagy része külföldi, ezért a felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen számunkra.

Feladatok

  • Eladó és kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Piaci ingatlanok, a net-home saját ingatlanállományának értékesítése
  • Külföldi ügyfélkör kiszolgálása
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések és bérleti szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési és bérbeadási folyamat adminisztrálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítői attitűd
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Angol Nyelvtudás
  • Önállóság
  • Diszkréció
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Ambiciózus gondolkodás
  • Csapatmunka

Előnyök

Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

teljes informatikai háttér,

nagy állománnyal rendelkező adatbázis hozzáférés,

saját íróasztal

névjegykártya

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános