Üzemvezető munkatársat keresünk felsőfokú angol nyelvtudással,vezetői tapasztalattal Debrecenbe

Üzemvezető munkatársat keresünk nagykereskedelmi export tevékenységet folytató vállalatunkhoz, debreceni munkavégzéssel.

Vállalatunk olyan megbízható, széles látókörű, fogékony gondolkodású, férfi munkatársat keres hosszútávra, aki a leírásban feltüntetett feltételeknek maradéktalanul megfelel -felsőfókú angol nyelvtudás, vezetői tapasztalat-, továbbá alkalmanként (előre egyeztetést követően) nem okoz problémát számára a rugalmas munkaidő végzése (hétvége).

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és magára ismer, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

A leendő feladatok közé tartozik többek között:

  • Külföldi partnerekkel való folyamatos angol nyelvű kapcsolattartás, üzleti kommunikáció, tolmácsolás
  • Munkatársak feladatainak gördülékeny irányítása, ellenőrzése
  • Termelési folyamatok precíz koordinálása
  • Adminisztrációs feladatok pontos ellátása.

Elvárások

A munkához elengedhetetlen a:

  • Tárgyalóképes, gördülékeny angol nyelvtudás (felsőfokú)
  • Tapasztalt vezetői gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, irányítói készség
  • Microsoft Office programok, számlázási és vámoltatási online felületek használatának ismerete (rutinos MS Excel felhasználó)!

Előnyök

Saját gépjárművel való rendelkezés, román nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődő és biztos vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú, felelősségteljes vezetői munkalehetőség
  • Külkereskedelmi szférába való magasfokú tapasztalatszerzés.