Mérnök, műszaki, villamossági

Tűzjelző, riasztó, beléptető rendszer telepítő, beüzemelő kollégát keresünk Debrecen és környékén

Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
2018. 10. 11. 14:30

Az MNK Hungary Zrt a -lehetőleg a szükséges szakvizsgákkal rendelkező- munkavállalót keres, gyengeáramú rendszerek (tűzjelző, riasztó, beléptető, videomegfigyelő) beüzemeléséhez, karbantartásához, telepítéséhez.

Feladatok:

  • Tűzjelző rendszerek karbantartása, beüzemelése
  • Riasztó rendszerek karbantartása, beüzemelése
  • Beléptető és videomegfigyelő rendszerek karbantartása, beüzemelése
  • Eseti hibajavítások, projektvezetés, munkafelmérés, ajánlatkészítés

Elvárások:

  • Szükséges szakvizsgák, lehetőleg több típus ismerete
  • Számítógépes ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány tapasztalattal

Előnyök:

  • Vezérlésekben, automatikában szerzett tapasztalat
  • Telefonközpontok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint
  • Bejelentett munka
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Változatos, főként Debrecen és környéki munkák
  • Jó csapat