Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő munka debreceni fodrászkellék szaküzletben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 10. 10. 09:18

Területi képviselő munka debreceni fodrászkellék szaküzletben.

Elvárásaink:

  • megbízhatóság, önállóság, sikerorientáltság
  • pontos-, precíz-,önálló-, nyomon követhető munkavégzés
  • megnyerő megjelenés
  • kiváló kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • saját gépjármű

Feladatok:

  • fodrász-, masszőr-, manikűr-, pedikűr és kozmetikai termékek értékesítése
  • új szakmai partnerek felkutatása
  • meglévő és új partnerekkel való kapcsolattartás

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés,
  • versenyképes-, teljesítményarányos díjazás
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • fodrász, manikűr, pedikűr, masszőr és kozmetikai alapismeretek
  •  ilyen területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.