Szállodai recepciós munka Debrecenben

Debrecen frekventált helyén, a Nagyerdőn, négycsillagos szállodánkba keresünk recepciós munkatársat.

Hosszú távú együttműködés reményében várjuk a fiatalos és családias közösségben dolgozni vágyók jelentkezését, akiknek nem akadály a 2 műszakos beosztás.

Feladatok

  •  Vendégfogadás és távoztatás
  • Érdeklődések, szobafoglalások kezelése, ajánlatok küldése (telefon, email, online foglalási oldalak)
  • Segítségnyújtás, tájékoztatás
  • Számlázás (Visual program)
  • Éttermi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Marketing feladatok (hirdetések, promóciók, reklámlehetőségek kiaknázása)
  • Könyvelési anyagok összekészítése
  • Összesítő táblázatok készítése
  • Munkaszerződések, személyzeti anyagok nyomonkövetése
  • Pénzmozgás (felelősségtudatosan)

Elvárások

  • Végzettségek és készségek
  •  Legalább középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) a jelentős külföldi vendégösszetétel miatt
  • Idegenforgalmi végzettség
  • Szállodában töltött gyakorlat előnyt jelent
  • Vendégekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás magas színvonalon
  • Gyors és hatékony problémakezelés
  • Összetett feladatkör lévén fontos a szellemi terhelhetőség és a többi részleggel való együttműködés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott