Kereskedelem, értékesítés

Bolti értékesítő munkatársnak álláslehetőség Debrecenben

Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 10. 03. 16:36

Országos bolthálózattal rendelkező biztonságtechnikai kereskedő cég debreceni üzletébe 8 órás munkakörbe bolti értékesítő munkatársat keres.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel rendszeres, tervszerű kapcsolattartás, telefonon és személyesen,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Önálló munkavégzés és a munkatársakkal összehangolt együttműködés,
  • Ügyviteli rendszer elsajátítása, használata,
  • Raktárkészlet rendszeres ellenőrzése, készlet feltöltés,
  • Értékesítési feladatokkal együtt járó tevékenységek, riportok, árajánlatok pontos elkészítése, nyomon követése, monitorozása,
  • Üzlethelyiség tisztán tartása,

Elvárások:

  • Legalább középfokú, műszaki végzettség,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Debreceni lakcím,
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás,
  • Biztonságtechnika területén szerzett tapasztalat,
  • Értékesítési tapasztalat,