Víz-gáz-fűtés szerelvényboltban eladó munkatársat keresünk Debrecenben

Kiskereskedelem területén férfi-és női eladót keresünk debreceni üzletünkbe

Elvárások:

  • Életkor: 25-45 év
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Káros szenvedélyektől mentes/dohányzás/

Előnyt jelent :

  • Kereskedelmi gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Feladatok :

Férfi eladó:

  • Ügyfelek kiszolgálása szaküzletünkben, áruátvétel, illetve árukiadás,raktár rendezés

Női eladó:

  • ügyefelek kiszolgálása, pénztárgép kezelés, adminisztrációs feladatok

Egy családias légkörű kis csapat keres olyan kollégát, aki megbízható, fogékony az értekesítés iránt, szorgalmas, nem fél a bolti munka kihívásaitól, szeret a vásárlókkal kommunikálni, kapcsolatot teremteni.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát részünkre a "Jelentkezem" gombra kattitnva.