Takarító munkakörben álláslehetőség Debrecenben

A Sweet-Line’98 Kft. kiskereskedelmi egységébe keresünk kollégát,

Takarító

pozíció betöltésére.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktár és irodahelyiségeknek a társaság tevékenységéhez igazodó tisztán tartása
  • Takarítási rend biztosítása
  • Az irodákban évente kettő (2), a raktárban évente egy (1) nagytakarítás megszervezése és lebonyolítása
  • Az irodákban a szemetes kosarak kiürítése, növények ápolása
  • A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása.
  • mosdók, mellékhelységek tisztán tartása, szemét összeszedése
  • A tisztítószereken feltüntetett használati utasításokat, használatuk alkalmával szigorúan be kell tartani

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • igényes, tiszta munkavégzés