Női ruházat eladó-weboldal kezelő munka Debrecenben

Cool Fashion Kft.
Debrecen
Nettó 120 000 Ft / hónap
2018. 09. 24.

RUHÁZATI ELADÓ-WEBOLDALKEZELŐI MUNKAKÖR!

Munkaviszony főallás 8 órás!

 Munkavégzés helye  az üzletben!

Feladatok

Pozíció leírás:

  • Weboldalalunk teljeskörű üzemeltetése.
  • A megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.

Feladatok:

  • vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása - felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához - vevők kiszolgálása - áru csomagolása - pultok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása - közreműködés a leltározásban - áruátvétel,

Elvárások

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  •  kapcsolatteremtő készség
  • meggyőző készség
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontosság, felelősségtudat

Előnyök

  •  értékesítendő termékcsoport ismerete

Amennyiben csak kipróbálni szeretnéd magad kérünk NE jelentkezz!

De viszont ha, úgy érzed elvárásainknak teljesen megfelelsz kérjük küld el fényképes önéletrajzod nekünk. a "Jelentkezem" gombra kattintva.