Gyártás, termelés

Légtechnikai gyártóműhelyünkbe gyártás-és telephelyvezető munkatársat keresünk debreceni telephelyre

Munkavégzés helye: Debrecen
2018. 09. 21. 10:10

Légtechnikai gyártóműhelyünkbe gyártás- és telephelyvezető munkatársat keresünk, debreceni telephelyünkre.

Főbb feladatok:

  • a telephely személyzeti- műszaki- pénzügyi- vezetése
  • termelés folyamatosságának fenntartása, gyártási és vevői határidők betartása
  • új termékek bevezetése, gyártástámogatás szakmai oldalról
  • gyártáshoz szükséges megrendelések írása, bedolgozása, dokumentálása
  • kapcsolattartás partnerekkel, a telephely képviselete
  • dolgozók feladatainak meghatározása, számonkérése

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki/technikusi végzettség
  • nagyfokú precizitás, felelősségtudat
  • min. 2-3 éves fémmegmunkálásban szerzett szakmai, vezető tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek

Munkavégzés helye: Isoglobe Hungary Kft, Debrecen, Híd u. 2-6.

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattitva várjuk.

Érdeklődni:

  •  Kaminszki Zoltán ügyvezető igazgató  - 0620-952-2363