Debreceni fodrászkellék üzletben eladói állás

Fodrászkellék üzlet, eladói állás.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz, fényképes önéletrajzzal!

Jelentkezési határidő: 2020.11.27.

Munkaidő: 8 óra

Feladatok

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénz, pénztárgép és bankkártya terminál kezelése, napzárás, elszámolás
  • áruátvétel, bevételezés, rendelés összeállítása, termékek kipakolása az üzletben
  • üzlet takarítása

Elvárások

  • ápolt megjelenés
  • barátságos és vevőorientált, talpraesett fellépés
  • érdeklődés a szépségipar iránt
  • szakmai elkötelezettség és tanulási hajlandóság
  • pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • káros szenvedélyektől mentes, nem dohányzó
  • MS Word,Excel alapszintű ismerete

Előnyök

  • fodrász- és/vagy kozmetikai végzettség (alapismeretek)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • ilyen területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai ismeretek folyamatos bővítése, továbbképzés támogatása
  • jó közösség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott