Debreceni Apple boltba keresünk értékesítő munkatársat

Gsm Diszkont Kft.
Debrecen
Bruttó 260 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2018. 09. 11.

A Gsm Diszkont Kft. kizárólag Apple készülékek értékesítésével és szervizelésével foglalkozó cég, értékesítőket, bolti eladókat keres Debrecen belvárosában található meglévő és újannon nyíló üzleteibe.

Olyan kollégák jelentekezését várjuk, akik szeretik az Apple készülékek egyedi világát, hosszú távra terveznek és szeretnének egy dinamikusan fejlődő cég csapatához tartozni.

  • Motivációs levél
  • Fényképpel ellátott önéletrajz

Amennyiben érdeklődsz az állás iránt jelentkezésedet küldd el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva,  vagy személyesen is behozhatod.

Feladatok

  • Árukezelés, pénztárgép kezelése
  • Ügyfélkezelés
  • Szervizbe érkező készülékek átvétele, kezelése
  •  Üzlet tisztántartása

Elvárások

  • Apple termékek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ápolt megjelenés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök

  • Kereskedelmi végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Apple termékek magas szintű ismerete

Amit kínálunk

  •  Nettó 150 - 180eft Kezdő fizetés
  • Fiatalos pörgős csapat
  • Modern légkondicionált Apple üzlet a belváros szívében
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Megbecsülés