Full Stack / Senior Frontend Developer kollégát keresünk Debrecenben

Cégünk, az ECON Consulting, a Dolphio Technologies cégcsoport tagja, amely a hazai szoftver és kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta.

Csapatunk tagjai arra törekszenek, hogy folyamatosan kövessék a legújabb web-, cloud- és mobilfejlesztési trendeket és technológiákat, ezáltal növelve alkalmazásaink minőségét és versenyképességét, melyhez várjuk a hasonlóan innovatív szellemű csatlakozni vágyókat a debreceni telephelyünkön.

Feladatok

  • Magas minőségű kódok írása (Clean Code, Design Patterns)
  • Frontend és Backend fejlesztések szakmai támogatása (Code Review, Pair Programming)
  • Alkalmazások architektúrájának és szükséges tesztjeinek tervezése
  • Mockup-ok és fejlesztői tervek készítése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Projektmenedzsment

Elvárások

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • JavaScript, legalább egy JS framework alapos ismerete
  • Java SE, legalább egy DI framework alapos ismerete
  • Frontend és backend  tapasztalat, komplex rendszerek tervezése
  • Aktív angol nyelvhasználat szóban és írásban
  • REST API (CRUD) tervezés és megvalósítás

Előnyök

  • AngularJS, ES6, TypeScript, NodeJS
  • Spring Framework, JPA/Hibernate
  • DevOps tapasztalat
  • Reszponzív-, mobilra optimalizált web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Megbízható, skálázható rendszerek tervezésében tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munkavégzés, ahol van tere az önálló ötleteknek, döntéseknek
  • Lehetőség a személyes tehetség kibontakoztatására (támogató vezetés)
  • Agilis módszertanok(Scrum és Kanban, mind a kettőt használjuk)
  • Rugalmas, törzsidős munkarendszer, távmunkára való lehetőség
  • Izgalmas, kreatív projektek megvalósítása
  • Folyamatos szakmai visszajelzés a munkád minőségéről
  • Kiemelkedő jövedelem