Villanyszerelő munkatársat keresünk Debrecenben

Higiénia Hungária Kft.
Debrecen
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2018. 09. 07.

HIGIÉNIA HUNGÁRIA Kft.

Pozíció leírás:

Az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése vagy javítása és a különböző fogyasztók villamos hálózatba bekötése.

Feladatok

  • tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
  • védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, az elosztódobozok, a kapcsolók, a biztosítékok, a kapcsolószekrények és a világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár kijavítása
  • vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
  • villamosberendezések javítása, telepítése, berendezések felszerelése, telepítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • munkatapasztalat
  • érintés védelemi, villámvédelmi jogosultság
  • gyengeáramú rendszerek ismerete (kamera, sorompó)
  • elektrikus végzettség
  • tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munka