Gépkezelő - raktáros állás Debrecenben hosszútávon

Sled Dogs Kft.
Debrecen
2018. 09. 05.

Debreceni telephelyre keresünk 1 főt vegyes – műanyagipari gépkezelő/összeszerelő/raktáros - munkakörbe szeptemberi kezdéssel.

Hosszú távra tervező, a jövőbeni esetleges két műszakos munkarendet vállaló, valóban dolgozni akaró személy jelentkezését várjuk.

Jelentkezni a fényképes önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Műanyagipari gép önálló kezelése / gyártás támogatása
  • Minőségileg kifogástalan termékek gyártása
  • Termelőeszközök karbantartása, munkaterület tisztán tartása
  • Legyártott termékek ellenőrzése
  • Végtermék összeszerelése
  • Raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • MUNKAKEDV
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Mechanikus szerelésben szerzett jártasság
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Problémamegoldó készség

Előnyök

  • Középfokú végzettség
  • Géplakatos képzettség
  • Műszaki jellegű előképzettség
  • Poliuretán gyártásban vagy műanyag-fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Raktározásban szerzett gyakorlat
  • Debreceni vagy környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munka
  • Családias légkör