Értékesítő asszisztens pozícióba kollégákat keresünk Debrecen és környékén

Medi-Art '02 Bt.

2018. 08. 22.

Orvosi fogyókúra tanácsadó cégünk 8 éve segíti pácienseit 5 városban Kelet-Magyarországon. A piacon legerősebb fogyási eredményeket mi tudjuk felmutatni a Dr. Ispány orvosi fogyókúra módszerrel. Cégünk bővülése miatt értékesítő asszisztens munkatársat keres.

Jelentkezéshez önéletrajzot, bérigényt és motivációs levelet lehet küldeni.

Feladatok

  • Kapcsolat kiépítése a potenciális partnerekkel, új ügyfelek szerzése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és kiaknázása, igényfelmérés
  • Közösségi média felületek menedzselése
  • A teljes értékesítési folyamat lebonyolítása és utánkövetése
  • Értékesítési feladatok koordinálása és folyamatok vezetése online felületen
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Telefonos értékesítés
  • Személyes értékesítés

Elvárások

  • kiemelkedő kommunikációs- és meggyőzőképesség
  • érettségi vagy továbbképzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • a részletekre való odafigyelés képessége, hibák kiszűrésének képessége
  • terhelhetőség, stressz-tűrés, tanulási igény.
  • empatikus érzékek

Előnyök

  • kommunikációs munkatapasztalat
  • egészségügyi végzettség
  • értékesítéssel kapcsolatos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office használat
  • közösségi média gyakorlott használata
  • meggyőző külső
  • debreceni tartózkodás

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő kisvállalati környezet
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes fizetés