Munkalehetőség raktáros munkakörbe Debrecenben

Liza Kft.
Debrecen
Bruttó 210 000 Ft / hónap
2018. 08. 21.

Sokéves múlttal rendelkező debreceni székhelyű élelmiszeripari gyártó és kereskedelmi vállalat keresi új munkatársát

Raktáros

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  •  8 órás munkaidő hétfőtől-péntekig

Feladat:

  • a beérkező autókról az áru fel és lepakolása
  • az áru elhelyezése raktárban
  • a kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • raktárkészlet kezelése
  •  a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • terhelhetőség, jó teherbírás
  • precizitás
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • targoncavezetői engedély
  • minimum 2év munkában eltöltött gyakorlat

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  •  gyors tanulási és alkalmazkodó képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva  küldje el fényképes önéletrajzát: