Online marketing manager állás Debrecenben

Dinamikusan fejlődő cégünk ONLINE MARKETING Manager kollégát keres Debrecenben!

Feladatok

  • Online Marketing kampányok (Google, Facebook) létrehozása és teljes körű menedzselése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel
  • Kimutatások, statisztikák készítése és prezentálása az ügyfeleknek az eredményekről
  • Egyéb SEO és SEM munkák elvégzése
  • Egyéb online marketing és fejlesztési projectek, kreatív kampányok segítése

Elvárások

  • Google Analytics ismerete
  • Google Adwords ismerete
  • Facebook.com hirdetési rendszer ismerete
  • PPC területen szerzett jártasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office programok haladó ismerete (Excel, PowerPoint, Word)
  • Jó prezentációs készség
  • Jó szervező készség
  • Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, döntésképesség
  • Dinamikus, proaktív személyiség

Előnyök

  • Photoshop középszintű ismerete
  • HTML ismeretek
  • Google Adwords vizsgák

Amit kínálunk

  • Fix, versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő cég, megbízható, korrekt munkahely

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Az e-mail tárgya: "Online Marketing állás"