Webáruház rendelés összeszedő és csomagoló állás Debrecenben

Valex Decor Kft.
Debrecen
2024. 06. 06.

Ha a JELENTKEZEM gombra kattintasz, akkor részletesen elolvashatod miről szól az álláslehetőség, megismerhetsz minket és videókat is nézhetsz a munkáról. Itt találod majd a jelentkezési űrlapunkat is.

Feladatok

A leendő munkatársunk munkája 2 feladatkört foglal magába:

1. feladatkör: Rendelések összeszedése és csomagolása

A fő feladat a beérkezett rendelések összeszedése és csomagolása. A rendelés beérkezése után egy kiszedési lista alapján szedhetőek össze a termékek, amelyen a tételek polchely alapján sorba vannak rendezve, hogy optimális utat járhass be a csomagolás előtt. A számlázás a rendelés alapján automatikusan történik. A tételeket vonalkódolvasóval ellenőrizheted. A betanítás mellé leírásokat is biztosítunk.

2. feladatkör: Raktárközi futárkodás

A telephelyünk 3 raktárból áll. Mivel folyamatosan bővül a kínálatunk egyre kevesebb töltőárut tudunk a központi raktárban tartani, ahol a csomagolás zajlik, ezáltal egyre többet kell az emeleti és a külső raktárba menni áruért. Kiemelkedő szezonokba kifejezetten sok terméket kell átszállítani. Igazából ez csak pár 10 métert jelent, illetve az emeletre is teherlifttel mehetsz, de télen annyira nem kényelmes. Nem kell túl nehéz dobozokat emelgetni általában, de nem árt ha jó kondiban vagy! :)

Elvárások

  • Magabiztosan tudd a számítógépet használni.
  • Legyél precíz, törekedj arra, hogy az adott feladatot a lehető legjobb minőségben végezd el.
  • Szeresd a rendet és igényes legyél.
  • Bírd a változást. Folyamatos fejlődésben vagyunk. Keressük és kutatjuk, hogyan tudunk még jobbak és hatékonyabbak lenni. Tőled is elvárjuk, hogy ha úgy érzed valamivel jobbá lehetne tenni valamilyen területet akkor szólj és dolgozzunk rajta.
  • Bírd a nyomást. Időnként előfordulhat, hogy rengeteg rendelés szakad ránk, amit még aznap teljesíteni is kell, közben a futár már ott toporog az ajtóba, hogy haladhasson tovább.
  • A jelentkezésedkor küld el nekünk a „Lekvár” titkos jelszót, hogy tudjuk szántál időt ennek az elolvasására
  • Önállóan tudd végezni a munkád, próbáljuk kerülni a mikromenedzselést.
  • Érettségid mindenképp legyen, de nem várunk el más végzettséget.

Előnyök

Ha az alábbiakkal esetleg rendelkezel, időnként más feladatokat is elláthatsz:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncás jogosítvány
  • Jó szövegíró képesség
  • Nyelvtudás (angol, német, román, stb…)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott